משלוח חינם בקנייה מעל 250 ש"ח

אודות


אורלי פורמן מעצבת תכשיטים 

איזה כייף לראות אתכם כאן.

 לפני הכל חייבת וידוי.

אני באה מעולם אחר לגמרי, ניהול פרויקטים בחברת היי-טק. כל סיפור האהבה שלי עם תכשיטים התחיל לגמרי במקרה לפני 25 שנה, כשנכנסתי בפעם הראשונה לחנות מלאה בחרוזים ופשוט איבדתי את עצמי שם בין המדפים.

הכנתי כמה שרשראות לעצמי ואנשים שפגשו אותי שאלו אם אני יכולה לעשות להם גם.         ככה המשכתי לעשות פשוט את מה שאני אוהבת וטבעי לי: לחבר בין אנשים לתכשיטים. עד שהחלטתי שהגיע הזמן לקפוץ עוד שלב במסע וסיימתי לימודי צורפות.

היום אני מעצבת ומייצרת תכשיטים מהשלב הראשוני והגולמי ועד המוצר הסופי, ממגוון חומרים, מתכות, חרוזים ואבנים שאני אוספת מרחבי העולם.

לפני כמה שנים, אחיין שלי שאל אותי: "תגידי, איך זה שבידיים העקומות שלך את עושה שרשרות ישרות?"                                                                                                                  אכן, לא הגיוני.

וכן, יש לי ידיים עקומות ואפשר להגיד שבשבילי לעצב זה כמו לעשות מדיטציה.                הכאבים נעלמים, הזמן טס ואני נהנית ונרגשת מכל תכשיט חדש שיוצא לאור.       והחדר הקטן בו התחלתי הפך מזמן לסטודיו רחב ידיים, מלא בחומרי גלם וכלי עבודה – זו החנות הקטנה והמטריפה שלי.

לכל אחת מגיע להרגיש מיוחדת. כשאני פוגשת אישה חדשה, זה תמיד מאתגר אותי, איזו שרשרת או תכשיט יתאימו לה. שיהיה ייחודי, עדין, נועז או בייסיק.                                           כזה שהיא בטוח תאהב.

ואני, אני לעולם לא יוצאת בלי. בלי שרשרת או עגילים (אהבה חדשה) כי זה קצת מרגיש לי כמו לצאת בלי בגדים.

בשבילי, הקסם הוא לממש את החלום בשתי ידיים.

 אני כאן בשבילכן, לשאלה, תהייה וגם סתם שיחה.

אורלי  פורמן   

 

אפשר לקרוא עלי גם פה